پارک آبی سان وی لاگون برنده چندین جایزه بین المللی یکی از بهترین تفریح گاه های موجود در کوالالامپور محسوب می شود. در این پارک بی نظیر می توانید از پنج نوع پارک متفاوت، با بیش از 80 نوع گردش و جاذبه مختلف، استفاده کنید.

از بین واتر پارک (پارک آبی)، امیوزمنت پارک (سرگرمی)، وایلد لایف پارک (حیات وحش)، اکستریم پارک و اسکریم پارک (هیجان) یکی را انتخاب، یا تمام روز خود را به سر زدن به همه این پارک ها سپری کنید. از بزرگترین ساحل موج سواری شنی و مصنوعی دنیا، طولانی ترین پل عابر پیاده معلق در دنیا، بلند ترین پرتاب تیرکمان در آسیا، اولین باغ وحش تعاملی در مالزی و یکی از طولانی ترین مسیرهای فلایینگ فاکس (مسیر پرواز با کابل) لذت ببرید.

موج هایی به بلندی 8 فوت به ساحل شنی موج سواری، به مساحت بیش از 13,000 متر مربع، برخورد می کنند. وقتی کودکان در حال بازی در شن ها هستند، والدین آنها می توانند آفتاب بگیرند. کسانی که به دنبال هیجان بیشتری هستند، می توانند یک بورد بردارند و موج سواری کنند!

از دیگر سرگرمی های این منطقه می توان بازی های جنگی پینت بال، دوچرخه سواری بر روی کوه، بالا رفتن از دیوار، بانجی جامپینگ، کارتینگ، سوار شدن بر خودروی همه جارو (ATV)، تئاتر ترسناک پونتیاناک، و جنگ لیزری ترمیناتور را نام برد.

انجمن بین المللی پارک ها و جاذبه ها (IAAPA) برای چهار سال متوالی (2007-2010) همواره سان وی لاگون را به عنوان بهترین جاذبه توریستی در آسیا به رسمیت شناخته است. این پارک، به جز در تعطیلات عمومی مالزی و تعطیلات مدرسه، روزهای سه شنبه نیز تعطیل است.

پارک آبی سان وی لاگون